Atentie la anumite site-uri.

Atentie la anumite site-uri.

Mesajde dumitru D pe Joi Iun 11, 2009 10:53 pm

Salut, :)
eu ca si multi dintre acesti useri,anul acesta voi da bacul.
incerc sa ma pregatesc din timp,invat dar daca se poate copia nu voi da inapoi.
unde vreau sa ajung,am gasit un site pe net unde administratorul spunea ca daca dai un sms cu nu stiu ce text la un nr (costa 3 euro) vrei primi variantele la romana,engleza,franceza,istorie,geografie rezolvate.am trimis sms dar am constat cu stupoare ca era o TZEAPA. la romana oral erau DOAR var. 51 si 52 rezolvate si la enlgeza si franceza o carte scanata,(care am gasito pe alt site de downloadat pe gratis) .pe site nici nu erau multe info despre ce contine pachetul de download care costa 3 euro,dar e o vrajeala.aveti grija,nu merita.ce am gasit pe acel site pt 3 euro,le aveam inainte luate de pe alte site-uri pe gratis,nu era nimic nou acolo.

ATENTIE LA ACEST SITE : http://www.bac2009.biz/ - TZEAPA :x

SUCCES LA BAC !!! :D
dumitru D
Elev
 
Mesaje: 1
Membru din: Joi Iun 11, 2009 10:45 pm

Re: Atentie la anumite site-uri.

Mesajde ela pe Vin Iun 12, 2009 11:06 am

am patit si eu exact aceeasi chestie..te inknta ...dar de fapt e o mare teapa:) asa ca aveti grija :)
ela
Elev
 
Mesaje: 2
Membru din: Joi Iun 11, 2009 3:51 pm

Re: Atentie la anumite site-uri.

Mesajde bizonul xxx pe Mie Iun 17, 2009 5:54 pm

macar tu esti fericit ca ai putut sa intri , mie nici nu mi-a trimis nici o parola, este o mare teapa, dar se poate afla cine este in spatele ei
bizonul xxx
Elev
 
Mesaje: 1
Membru din: Mie Iun 17, 2009 5:48 pm

Re: Atentie la anumite site-uri.

Mesajde psychobelle pe Lun Iun 22, 2009 12:27 pm

vreau sa va spun ca m-am inregistrat doar ca sa va spun ca sunteti retardati pt simplul fapt ca ati dat sms ca sa primiti variantele si pt ca ati pus botul la teapa asta cand se gasesc carti la toate tarabele :)

toate cele bune :)
psychobelle
Elev
 
Mesaje: 1
Membru din: Lun Iun 22, 2009 12:26 pm

de Robot pe

Robot
 
Mesaje: 1
Membru din: 2008
Locaţie: IT


Înapoi la Limba si literatura romana

Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Google [Bot], Ronaldhica