Va faceti copiute?

Haideti sa vorbim aici despre examen in general, ati facut copiute, ati invatat, cum o sa fie examenul?

Re: Va faceti copiute?

Mesajde gabytzza pe Sâm Iun 07, 2008 11:29 am

mai bine invatz decat sa ma duc cu copiute la bac...hai k la capacitate mai mergea ca erau comisii mai acceptabile dar aici...insuportabile...
gabytzza
Elev
 
Mesaje: 7
Membru din: Sâm Iun 07, 2008 11:14 am

Re: Va faceti copiute?

Mesajde pearl_lips pe Joi Iun 19, 2008 3:57 pm

e riscanta treaba... mai bine stati linistiti, oricum zic asta ca la noi in liceu nu te poti misca in nicio clasa, daca te-ai intors sa te uiti pe geam, te-a dat afara, asa ca nu se pune problema de copiute sau alte prostii, daca ne lasa sa vorbim e dumnezeiesc deja
pearl_lips
Elev
 
Mesaje: 1
Membru din: Joi Iun 19, 2008 3:26 pm

Re: Va faceti copiute?

Mesajde mihaitrick87 pe Vin Iun 20, 2008 4:46 pm

Pai am si invatat, dar cred k iau si copiutze la mine. La Romana mi-am luat niste carticele cu toate comentariile :lol:
Dar la Mate cred k imi iau si cartea. Ori iau bac-ul cu nota mare ori nu-l iau deloc :twisted:
mihaitrick87
Elev
 
Mesaje: 2
Membru din: Sâm Iun 07, 2008 10:30 pm

Re: Va faceti copiute?

Mesajde mihaitrick87 pe Vin Iun 20, 2008 4:51 pm

Pai normal k ma duc cu copiutze la mine........cred k umi iau si carte , mai ales la mate.. La mine la liceu am auzit k anul trecut s-a copiat pe rupte :lol: Asa k pentru orce eventualitate imi iau si cartile la mine
mihaitrick87
Elev
 
Mesaje: 2
Membru din: Sâm Iun 07, 2008 10:30 pm

Re: Va faceti copiute?

Mesajde R.Ciprian pe Mie Iun 25, 2008 11:30 am

app de copiat :)) am colegi care la proba romana oral au fost cu microfoane :)) hands free ... in fine stiti voi si a scris el ce-a scris la inceput dar a pierdut randu cand ii dicta din casca si s-a dus totul :lol: :lol: :lol: :lol: asa ca e delicat tare sa te joci cu asa cv :mrgreen: :mrgreen: daca ai cv tupeu si papagal in tn vb liber si sunt sanse mari sa iei 10 :) am prieteni care au zis ca se duc acolo ca la disco :)) o vrajeala o ceva :) stateau la vorbe cu examinatori si au luat 10 ! Deci mult tupeu si ai 10 :) Zic din experienta :) nu vorbe aiurea...
R.Ciprian
Elev
 
Mesaje: 9
Membru din: Mie Iun 25, 2008 11:14 am

Re: Va faceti copiute?

Mesajde jenicutza pe Mie Iun 25, 2008 1:13 pm

poi le am deja fakute,dar sincer mi-e teama.. :shock: dar le iau k poate,poate...o merge ceva
jenicutza
Elev
 
Mesaje: 1
Membru din: Mie Iun 25, 2008 12:38 pm

Re: Va faceti copiute?

Mesajde mdenisa pe Joi Iun 26, 2008 12:30 pm

nu mai bine te bazezi p invatat si poate ai noroc de pici o comisie buna ca dak nu te-ai dus
ar fi mai bine dak ar lasa sa se vb intre elevi sau dak sar zice ce 5 dar de copiat e cam greu la noi inliceu iau prin l baie cu cartile in rezervoru de l wc asa ca nui de riscat :D :shock:
mdenisa
Elev
 
Mesaje: 4
Membru din: Dum Iun 22, 2008 10:29 am

Re: Va faceti copiute?

Mesajde dama pe Lun Iun 30, 2008 6:13 pm

are cineva copiute de scos la imprimanta cu rezolvari la biologia de 11-12??
dama
Elev
 
Mesaje: 2
Membru din: Lun Iun 30, 2008 6:04 pm

de Robot pe

Robot
 
Mesaje: 1
Membru din: 2008
Locaţie: IT

Anterior

Înapoi la Examenul de bacalaureat

Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Google [Bot], Ronaldhica