Bacul s-a terminat

Bacul s-a terminat

Mesajde Irina Mitocariu pe Joi Iul 09, 2009 9:19 am

acum ca s-a terminat bac-ul...spuneti ca parere aveti despre el...:P:P
Irina Mitocariu
Elev
 
Mesaje: 14
Membru din: Vin Iun 12, 2009 10:58 am

Re: Bacul s-a terminat

Mesajde andreea emilia pe Lun Iul 13, 2009 6:49 pm

Buna..a dat cineva bacul la operatii si utilaje in industria alimentara...?
andreea emilia
Elev
 
Mesaje: 3
Membru din: Lun Iul 13, 2009 6:47 pm

Re: Bacul s-a terminat

Mesajde dumitrudany pe Lun Sep 14, 2009 6:15 pm

Salutare ... uite am terminat si eu cu bacalaureatul .. am terminat un profil de mate - informatica intensiv informatica si ma bucur de informatiile pe care le-am procesat "in my brain". Sa revin la subiect ... proba de matematica a fost jalnica (M1) dat fiind ca tampitii de la minister in loc sa dea subiectul I mai simplu pentru a lua si omu de rand o nota de trecere i-a cam lovit ... dar n-am avut decat 2 picati in clasa ... luand 8,7. Pe de alta parte la romana a fost foarte usor (mai putin cu subiectul 2 la care i-am spus profei de la clasa ca daca nu pica ceva ce am experimentat nu fac prea bine si asa o fost am luat 8,3). Oralele sunt de tot rahatul noroc ca anul care vine nu vor mai contribui la media finala de bacalaureat si zic asta pentru ca profesorii examinatori habar nu au sa fie atenti sau sunt prea exigenti ... in fine o trecut si asta ... la info si geogra a fost foarte accesibil. Cu toate acestea eu nu m-am bazat prea mult pe ceea ce faceam la Bac deoarece aveam sa dau o admitere in iulie si am reusit sa intru la UPB > ETTI .
Ca sa concluzionez ... acest bacalureat a fost cam o mare pierdere de bani cu pregatiri cu bla bla ... dar o iesit bine ... pana la urma este necesar si un examen ca acesta ... pentru mine unu m-a maturizat :lol: ....


Scuzati /...\ dar asa scriu eu :D

Multa bafta pt noua generatie!
dumitrudany
Elev
 
Mesaje: 14
Membru din: Joi Mar 05, 2009 9:40 pm

de Robot pe

Robot
 
Mesaje: 1
Membru din: 2008
Locaţie: IT


Înapoi la Limba si literatura romana

Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat

cron