Ce faceti dupa bac?

Re: Ce faceti dupa bac?

Mesajde vladasd pe Mar Feb 17, 2009 7:20 pm

pei p0ate ne vedem la o bere ;x ca si asa sunt din Ct ;x
vladasd
Elev
 
Mesaje: 5
Membru din: Lun Ian 26, 2009 3:57 pm
Locaţie: Mangalia !

Re: Ce faceti dupa bac?

Mesajde dea pe Mar Mar 10, 2009 7:12 pm

legat d fac in strainatate.. eu am vrut sa plec; s ofera conditii acum cu intrarea in uniune.. exista burse, credite (cu conditii ok.. adik nu t rup dobanzile k aici); chiar am vb vb cu profa mea d franc zilele trecute si zicea k si in Franta t ajuta.. e in functie d venitul parintilor; poti sa studiezi in Fr cu banii pe care ii dai sa stai la bucuresti; interesati-va.. exista organizatii nonguvernamentale kre s ocupa d asta.. dak va surade ideea bineinteles
Avatar utilizator
dea
Elev
 
Mesaje: 2
Membru din: Lun Mar 09, 2009 4:40 pm

Re: Ce faceti dupa bac?

Mesajde Anda19 pe Mie Mar 11, 2009 4:12 pm

Jurnalism si/sau Sociologie - unibuc
Anda19
Elev
 
Mesaje: 4
Membru din: Mie Mar 04, 2009 5:21 pm

Re: Ce faceti dupa bac?

Mesajde trandafirul_alb pe Lun Mai 25, 2009 8:31 pm

eu dupa ce termin cu bacu uoff ce sa fac.. nici nu stiu cred ca imi iau concediu :)) fac nu m-am gandit prea mult pentru ca am deja prea multe pe cap, eu lucrez de 4 ani in promovare si vanzari la un ziar din Buc, am experienta de marketing dar nu imi vine sa merg pe acelasi domeniu, am sa mai vad prietenul meu a terminat adimistratie publica la universitate si vrea sa faca a doua fac odata cu mine, dar oare ce sa facem chiar nu stiu, eu as vrea sa ma orientez catre economie-finante insa e multa mate si nu imi plc mate insa imi plc contabilitate, economia.. tot ce tine de bani :)) ma mai gandesc..
trandafirul_alb
Elev
 
Mesaje: 5
Membru din: Lun Mai 25, 2009 7:59 pm

de Robot pe

Robot
 
Mesaje: 1
Membru din: 2008
Locaţie: IT

Anterior

Înapoi la Intrebari legate de examenul de bacalaureat 2009

Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Bing [Bot]