Psihologie

Re: Psihologie

Mesajde Anda19 pe Mar Iun 09, 2009 7:51 pm

http://varzalegala.blogspot.com/2009/06 ... e-bac.html

revolvare, sper sa ajute. daca mai aveti intrebari, lasati mesaj acolo cu intrebarea respectivă. Spor!
Anda19
Elev
 
Mesaje: 4
Membru din: Mie Mar 04, 2009 5:21 pm

Re: Psihologie

Mesajde alisia pe Lun Iun 29, 2009 4:00 pm

buna....si eu dau bacul la psiho...am vazut ca sunt persoane care sunt si ele derutate ca si mine....sincer abia astept sa termin o data cu bacul asta.....
alisia
Elev
 
Mesaje: 1
Membru din: Lun Iun 29, 2009 3:55 pm

Re: Psihologie

Mesajde eladoolce pe Lun Mai 24, 2010 12:49 pm

am si eu subiectele la psiho dar din 2008 ....le are cineva pe cele sin 2009?dar rezolvarile ???care poate sa mi le tr si mie???va rog ajutati-ma:(((ms mult:*
eladoolce
Elev
 
Mesaje: 1
Membru din: Lun Mai 24, 2010 12:43 pm

Re: Psihologie

Mesajde Jelleu pe Lun Iun 06, 2011 1:16 pm

Si eu dau BAC la psiho...desi sunt la liceu economic...si sincer incep sa ma panichez umpic.
Desi am facut si fac prega...si materie multa nu poti spune ca e, ca e vb doar de materia de cls a X-a, tot timpul am impresia ca TOT mai am de invatat :lol: :?

Astazi insa m'am intalnit la proba A la liceu cu directoarea adjuncta...profa de fizica...si m'a mancat in...undeva, sa o intreb cum o sa ma bage pe mine la ultima proba? ca sunt singura din liceu care da la psiho si nu stiu pe la ce clasa ma vor baga...si printre altele ma intreaba a dracu "dar sigur te'ai pregatit pt proba asta???" la care eu" :shock: daaa?" ca cica a vazut ea ca in ultimii ani decat cei de la nusht ce liceu au stiut,restul care s'au bagat asa pe filozofie,sociologie,psihologie abia au tras de un 6 :| M'a daramat :|

Ah si e vba de Jud Dambovita,eu sunt din Targoviste :)
Nici nu am cu cine sa mai vb...legat de ce invatam :( de aceea am si ajuns pe forumul acesta :( Voi cum va simtiti? Oare chiar asa e cazul sa ma panichez? :(
Jelleu
Elev
 
Mesaje: 1
Membru din: Lun Iun 06, 2011 12:00 pm

de Robot pe

Robot
 
Mesaje: 1
Membru din: 2008
Locaţie: IT

Anterior

Înapoi la BACALAUREAT 2009

Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Bing [Bot]

cron